Механік з 56-річним досвідом назвав проблему №1 будь-якого авто

Скотті Кілмер, який може похвалитися понад п’ятдесятирічним стажем роботи в моторобудівельній галузі, розповів, на що потрібно звернути увагу для якісного техобслуговування авто.

Скотті пояснив, що незначна на перший погляд проблема може призвести до проблем з експлуатаційними характеристиками вашого автомобіля. Вони можуть включати в себе нерівну і вибоїсту їзду, а також зниження економії палива,– передає УНІАН.

«Якщо ваш автомобіль трясеться або їде нерівно, перевірте тиск у шинах. Все просто – потрібно, щоб він був однаковим. Якщо тиск в одній шині нижчий, ніж в інших, машина їхатиме неправильно. Шини значною мірою амортизують. Якщо одна з них дуже м’яка, вона відскакуватиме більше, ніж інша», – цитує автомеханіка видання The Sun.

На щастя, перевірити тиск у шинах і переконатися, що все в нормі, дуже просто – вам потрібен лише манометр. Закріпіть манометр на повітряному соплі шини, і він миттєво покаже тиск. Якщо тиск в одній із шин трохи нижчий, ніж в інших, ви можете купити шинні насоси або заїхати на заправку.

При цьому він зазначив, що насамперед потрібно перевіряти тиск у шинах вранці, коли холодно.

«Якщо ви перевірите тиск після поїздки по шосе, він буде набагато вищим. Це тому, що тепло від їзди підвищує тиск», – пояснив Скотті.

konkurent.ua

Теги

Новости по теме