Вторсировина – в тренді

Могилів-Подільське споживче товариство «Заготпромторг» Вінницької облспоживспілки активно заготовляє вторсировину, роблячи акцент на макулатурі та поліетилені. Заготівля придатних для вторинної переробки відходів здійснюється  через 5 власних стаціонарних пунктів у Могилів-Подільскому та селах, а також мобільною бригадою. Крім того, приймають вторсировину і в магазинах споживчої кооперації Могилів-Подільского району.

Незамінним помічником для працівників «Заготпромторгу» став тюкувальний прес ПМГТ-50 (на світлині) виробництва місцевого приватного підприємства «Поділля-Ековторресурси».  Прес ПМГТ призначений для тюкування макулатури, поліетилену тощо. Тюковану вторсировину транспортують на переробні підприємства, зокрема макулатуру – на Понінківську картонно-паперову фабрику в Хмельницькій області.

Голова правління СТ «Заготпромторг» М.Л. Сандул відзначає, що заготівлі вторсировини – трендовий бізнес, тож  діяльність «Заготпромторгу» буде набирати обертів. Споживче товариство і його надійний партнер – «Поділля-Ековторресурси» запрошують до співпраці.

Контактний телефон: (38) (04337) 67668.

Теги

Новости по теме