Польський ліцей

гуманітарних наук та інформаційних технологій ім. Януша Корчака у Вінниці – спільний проєкт Вінницького кооперативного інституту та Уряду Республіки Польща.

Заклад вперше відкрив свої двері перед учнями у вересні 2020 р.  В ліцеї навчаються з 8-го по 11-й клас.  В програмі — поглиблене вивчення  польської  та англійської мов, інформатики та основ програмування, участь у польських освітніх олімпіадах. Після закінчення 11-го класу, окрім ЗНО, учні складатимуть і польську матуру (аналог нашого ЗНО) для вступу у польські виші.

Ліцей має хорошу матеріальну базу і досвідчений склад викладачів. Навчання з 8:40 по 18:30. Безкоштовне харчування (обід). Домашню роботу з ліцеїстами роблять вчителі.

Жодних додаткових плат, окрім плати за навчання — 3000 грн./місяць протягом 10 місяців навчального року. В плату входять заняття в секціях та гуртках, а також літній табір у Польщі з насиченим інтелектуальним і спортивним дозвіллям.

Наприкінці минулого року в ліцей, як повідомляється на його сторінці в Facebook, завітали почесні гості. Серед них —  генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Царцінскі, народний депутат України Анатолій Драбовський,  голова товариства «Україна –Польща- Німеччинна» Сергій Татусяк, голова правління Вінницького обласної спілки споживчих товариств Василь Подолян,  його заступник Віталій Кирилюк і представник польського бізнесу в Україні директор ТОВ «Барлінек Інвест» Андрій Костриця.

Пан Царцінскі подарував ліцею польські книги, поспілкувався з учнями, відзначивши  їхні успіхи у вивченні польської мови, літератури, історії, географії.

Теги

Новости по теме