Нова Пошта вийшла на ринок Франції. Це соту відділення компанії в Європі

Відділення працює у Ніцці, а поштомати, пункти видачі посилок та кур’єрська доставка доступні по всій країні. Термін доставки в Україну — від 5 днів.

«Вихід на ринок Франції для нас особливий — перше французьке відділення Нової Пошти стало сотим відділенням компанії у Європі. У планах до кінця року відкритись у Парижі та Леоні, а далі й в інших великих містах — Лілль, Тулуза та Бордо. Ми й надалі прагнемо логістично з’єднати Європу з Україною і дати українцям можливість легко та швидко відправляти та отримувати посилки від рідних у будь-якій точці світу. А отже- далі буде», – коментує Володимир Поперешнюк, співвласник групи компаній NOVA (Нова Пошта).

Франція стала 14 європейською  країною,  на ринок якої  вийшла Нова Пошта. Відділення у Ніцці працюватиме за адресою 27 Avenue Notre Dame, 06000. У ньому клієнти зможуть отримувати та відправляти документи, посилки та вантажі до 100 кг в та з України, всередині країни та між європейськими країнами, де вже є відділення Нової Пошти. 

Вартість доставки з України у відділення у Франції складатиме:

  • документи до 1 кг — 900 грн
  • посилки до 2 кг – 950  грн
  • посилки до 10 кг – 1500  грн
  • посилки до 30 кг – 2500 грн
  • вантаж понад 30  кг – 100 грн за кожний кілограм

Також клієнти можуть замовляти доставку відправлень до 1000 кг кур’єром на будь-яку адресу у Франції. За посилку до 30 кг потрібно буде додатково сплатити +100 грн, або +250 грн за кожні 100 кг ваги,  якщо вантаж понад 30 кг.

Кур’єрська доставка працюватиме по всій країні. Викликати кур’єра клієнти можуть через зручні діджітал-інструменти: сайт, бізнес-кабінет та мобільний додаток. Партнером компанії в адресному обслуговуванні стала місцева компанія Chronopost. Крім того, відправити посилку з України можна в один із 17 000 пунктів видачі посилок Chronopost, розташованих по всій території Франції. 

На відкриття відділення завітав Надзвичайний і Повноважний Посол України у Франції Вадим Омельченко і став почесним гостем, який першим відправив в Україну вітальну листівку. «Розширення Nova Post до Франції є свідченням інноваційного духу та амбіцій українського бізнесу. Це відкриття не лише полегшить життя українській громаді у Франції, але й посилить економічні відносини між нашими країнами. Ми впевнені, що Nova Post знайде своє місце у Франції та стане важливим партнером для місцевих підприємців», – зазначив він на церемонії відкриття. https://galinfo.com.ua/

Теги

Новости по теме