“Жінка не здатна залізти в кабіну”: В Метро Києва дехто не хоче, щоб потяги водили машиністки

Керівництво київського метрополітену відмовляє жінок працювати машиністками поїзда попри оголошений набір на курси. Про це розповіла Ніно Назарова, яку запросили на співбесіду.

Співбесіду, в яку входила екскурсія-поїздка і кабіні машиніста, організували лише для жінок-кандидаток. Чоловікам призначили окремий день.

Із 20 запрошених жінок на цю співбесіду прийшли лише троє. Ніно припускає, що більшість жінок не прийшли, бо ще з першго дзвінка було розуміло, що їх там не чекають. Начальник — працівник метро, під безпосереднім керівництвом якого працюють машиністи, — відмовляв і висміював бажання приєднатися до колективу, розказував, що «жінка не здатна залізти в кабіну».

«Зі слів начальника вся ця ідея з набором жінок машиністками “політична”, і немає нічого спільного з реальністю, — розповідає Ніно. — Чітко сказав, що віддасть перевагу чоловікам, якщо вони прийдуть. Навіщо тоді було звати на цю зустріч? Бо так зверху сказали».

Після екскурсії в кабінеті начальник повідомив, що жінок почали набирати, бо чоловік мобілізують, однак він усе одно не планує брати жінок на роботу. «Всі мої згадування фізики були марні, ніхто нічого не питав, ніяких схем не читали, тільки сказали, що треба її знати. Питали чи є діти, чоловік», — додала Ніно.

Вона пояснила, що вирішила піти, щоб підтримати країну: цього місяця вже збільшили інтервали між поїздами, метро потребує людей. Крім того, на цій роботі багато вільного часу у світлу пору доби.https://hmarochos.kiev.ua/

Кандидатка на вакансію машиністки потяга Ніно Назарова.Ніно

Теги

Новости по теме