“Хто посміє  ще рота відкрити на ЗСУ – отримає рішучу відповідь», – Петро Порошенко 

Петро Порошенко, який сьогодні привіз бригадам на Харківщину FPV-дрони, Мавіки, комплекси РЕБ «Шатро», квадроцикли та іншу техніку, закликав припинити цькування ЗСУ та політичні інтриги навколо військових. 

«Єдине, чим ми маємо зараз перейматися, – як наблизити Перемогу. Армія потребує захисту. Я категорично  не сприймаю, коли розгортаються інтриги: то проти Залужного, то проти Сирського, то дискредитують командирів. Якщо хтось заздрить авторитету, рівню довіри до армії і керівництва ЗСУ – прошу на фронт. Завоюйте цю довіру, як це робить зараз особивий склад ЗСУ і силових підрозділів», – закликав Порошенко. «Хто посміє ще рота відкрити на ЗСУ – отримає рішучу відповідь. З усією повагою, але ми не дозволимо паскудити честь наших військових. Ми їх захистимо. Нічого у вас не вийде! А ми продовжуємо допомагати армії», – заявив пʼятий Президент.

Петро Порошенко цими днями передає на фронт велику партію техніки – для потреб ЗСУ куплені 4 тисячі FPV-дронів, сотні денних та нічних Мавіків, засоби РЕБ та квадроцикли.

Також військовим передають прально-душові комплекси, екскаватори, вантажівки та іншу техніку – загалом на суму 90 млн грн. https://www.volyn.com.ua/

Теги

Новости по теме