Мешканка Кропивницького, що загинула, впавши з колеса огляду, в передсмертній записці проклинає путіна і росіян

У дендропарку міста Кропивницький жінка вистрибнула з колеса огляду й загинула 7 травня, у її руці знайшли передсмертну записку зі згадуванням путіна й росіян. Про це з посиланням на адміністрацію дендропарку та поліцію повідомило видання “Без купюр”, а також Навчально-методичний центр з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області у facebook 9 травня.

Цього тижня в Кропивницькому, впавши з колеса огляду загинула жінка, ймовірно, вона скоїла суїцид”, – йдеться у повідомленні.

В адміністрації дендропарку виданню “Без купюр” розповіли наступне: “Це сталося о 15:56. Жінка зайшла на атракціон в медичній масці. Ми завжди поперджаємо відвідувачів парку, що під час руху колеса огляду вставати не можна. Є очевидці, молода пара, які бачили момент падіння. Це сталося, коли кабінка з жінкою перебувала на самому верху. Свідки кажуть, що вона стрибнула сама. Щоб випасти, потрібно відстебнутися і стати на повний зріст. Про те, що це не нещасний випадок свідчить те, що при ній знайшли записку, в якій вона просить нікого не звинувачувати в її смерті окрім путіна і “руських”. Там також є контакти рідних. Ми негайно викликали швидку і поліцію”.

На прохання підтвердити чи спростувати інформацію про записку і її зміст, у поліції зазначили, що не коментують деталі події, поки триває слідство.

“Загибла – жінка 56 років. Попередня кваліфікація події – стаття 272. Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою”, – цитує видання речницю поліції Кіровоградської області Віталіну Бевзенко.

Є інформація про те, що загибла втратила на війні сина. Ця інформація наразі офіційно не підтверджена.

ostro.org

Теги

Новости по теме