У Луцьку на річці Стир починається сезон плавання на sup-дошках

Що ж таке sup? Це вид спорту, коли учасник стоїть на спеціальній дошці і рухається по воді за допомогою весла. Цей вид активності поєднує в собі елементи фітнесу, водних прогулянок та релаксу на природі. Він підходить для людей різного віку та фізичної підготовки, адже кожен може обирати свій темп та стиль.

У місті, завдяки ініціативі місцевих спортивних клубів та організаторів, сплав на sup-дошках стає все більш популярним серед місцевого населення. Щоразу більше людей обирають цей вид активності для відпочинку та розваги з друзями та родиною.

Організатор одного із клубів Валентин Чабан розповів, що сезон сплаву розпочинається зазвичай на початку або в середині квітня, коли температура повітря сягає +15 градусів вдень і триває до кінця жовтня. Зараз вони мають два маршрути по річці Стир: перший – ­ маршрут вздовж міста Луцьк, який розпочинається на вулиці Глушець, поруч з Київським майданом, а закінчується біля будинку Голованя. Другий маршрут Новостав – Боратин.

«Ідея, як і перша дошка, привезені зі США. Там дуже розвинена сап культура, особливо в штатах багатих на різноманітні водойми (річки/озера), далі перші прогулянки по місцевих водоймах, зокрема і по річці Стир, під час яких і виникла, на пару з товаришем, така ідея», – розповідає Валентин.

На прогулянку потрібно взяти пляжний та спортивний одяг, головний убір, рушник (якщо хочете купатися), сонцезахисний крем та їжу.

Крім того, можна орендувати sup-дошки. Ви берете дошку в складеному вигляді, виїжджаєте на зручну вам водойму, надуваєте її, плаваєте і відпочиваєте.

Це чудова можливість не лише активно провести час, а й долучитися до спільноти любителів водних видів спорту та природи.

konkurent.ua/

Теги

Новости по теме