Петиція про переспрямування коштів, виділених для телемарафонів, на потреби Збройних сил, знайшла підтримку

Петиція із закликом переспрямувати на фінансування Збройних сил кошти, виділені для телемарафонів «Єдині новини» та FREEDOM, набрала необхідні 25 000 голосів. Тепер її розгляне Кабінет міністрів.

Цю петицію створив 17 січня військовослужбовець Павло Білоус, відзначений званням Героя України. Від 17 січня до ранку 30 березня петицію підписали понад 28 000 українців.

Підписанти просять уряд внести зміни в державний бюджет на 2024 рік, щоб переспрямувати кошти, які призначені для телемарафонів, – на фінансування безпілотників та пікапів для військових.

Автор петиції переконаний, що «Єдині новини» та FREEDOM – «надзвичайно дорогі» для державного бюджету. Він зазначив, що за 2022 та 2023 роки на них витратили 2,13 млрд грн.

За цю суму, як стверджує Білоус, можна було б купити понад 21 500 квадрокоптерів DJI Mavic 3000 – 4000 пікапів. На 2024 рік фінансування телемарафонів обійдеться держбюджету в 1,5 млрд грн.

У петиції називають телемарафони «часто маніпулятивними джерелами інформації», «засобом політичної боротьби», які використовують пропагандистські прийоми, а також «інструментом збагачення власників телеканалів», які отримують гроші з бюджету на створення продуктів для телемарафонів.

Підписанти вважають телемарафони «шкідливими для національної безпеки, демократії та економіки України».

https://news.liga.net/ua

Теги

Новости по теме