Allez France! М’язистий Макрон. Як тут не згадати Бельмондо…

На чорно-білих світлинах, опублікованих фотографом Соазіг де ла Муасоньєр у своєму Instagram, Макрона, що б’є боксерську грушу, важко впізнати. Але його спортивна агресія на фото виглядає зрозумілою ілюстрацією несподіваної войовничості, виявленої французьким президентом у зв’язку з війною в Україні. Адже чомусь фотографії зроблені не на футболі, який так любить Макрон, і не на тенісному корті — там силу не покажеш. Вражаючі біцепси, зчеплені зуби та лютий вираз обличчя світ оцінив як недвозначне послання росії та її господареві, повідомляє ВВС.

Поки все виглядає так, що ера Еммануеля Макрона в чепурних і по-французьки витончених костюмах, в яких він виглядав вічним хлопчиком і «примирителем» всіх з усіма, закінчилася або як мінімум призупинилася. Макрон зразка весни 2024 року —  лідер Європи і непримиренний ворог путіна. У такому ключі і сприйняли нові фотографії свого президента французи, не дарма ж світлини були опубліковані за кілька днів після заяви Макрона про можливість відправлення західних військ в Україну. 

Руки у Макрона і не на тренуванні виглядають досить міцними.
Руки у Макрона і не на тренуванні мають досі міцний вигляд..

Коментарі під фотографіями сповнені експресією та захопленням, президента порівнюють з однією з головних французьких ікон – Жан-Полем Бельмондо. Ось якими компліментами нагородили Макрона французи:

Жан-Поль Бельмондо
  • Бійцівський президент Франції!
  • Вся його рішучість і переконання у цих двох кадрах
  • Давай ще 3 роки, тримайся
  • Чорт забирай, він чудовий..
  • Але у нас президент м’язистий… сміливість
  • Який гарний чоловік

Ймовірно, французи не очікували виявити біцепси під витонченими костюмами президента.

Звичайно, знайшлися й критики — передусім ті, хто запідозрив фотошоп і навіть не полінувався порівняти обхват президентської руки на боксерських та звичайних фотографіях. Не дивно, що про фотошоп протрубили і російські ЗМІ, які гостро реагують на зміну риторики Макрона щодо війни в Україні.

Деякі політичні опоненти теж не промовчали: за інформацією ВВС, депутат від опозиційної партії «Зелені» Сандрін Руссо розмістила фотографію у Твіттері з підписом: «Які страждання у політиці!», голова фракції партії «Республіканці» Брюно Ретайо висловився, що це політика, зведена до іміджу. Так чи інакше, поки одні захоплюються, а інші звинувачують Макрона у безрозсудній войовничості, він намагається змусити європейців замислитися про свою власну безпеку та про те, що війна не така далеко, як їм здається.

За матеріалами https://lite.informator.ua/

Теги

Новости по теме