Згенеровану ШІ телефедучу Наталку Полтавку радять зробити обличчям телемарафону «Єдині новини»

В Україні створили віртуальну ведучу за допомогою штучного інтелекту. Наталка Полтавка, так назвали її, озвучує новини на «Kolo.news».

Про це медіа повідомило на своїй фейсбук-сторінці. Ролики з її участю планують випускати на постійній основі.

«Хочемо представити вам нову журналістку редакції Kolo.news Наталку Полтавку, яку ми згенерували за допомогою штучного інтелекту. Кожне нововведення має своє технічне завдання. Завдання Наталки: читати українською мовою без іноземного акценту 30-секундні новинові ролики з картинками та текстом», – пише редакція.

Видання також зауважило, що наразі слідкує за тим, аби Наталка правильно вимовляла слова, текст мав логічний початок і завершення.

За словами головної редакторки Тетяни Цирульник, на створення цього проєкту команду надихнуло навчання ШІ-технологій, а також бажання створювати унікальний відеоконтент.

З Наталкою Полтавкою вийшло вже два випуски новин, у мережі ця подія здійняла шквал емоцій. Більшість користувачів не надто позитивно сприйняли цю подію, адже вважають появу ШІ у сфері медіа як загрозу скорочення кадрів. Але були і пропозиції зробити таку Наталку ведучою телемарафону «Єдині новини».

https://news.telegraf.com.ua/

Теги

Новости по теме