Втратив зір, але не жагу до життя: історія захисника з Київщини

Білоцерківець Денис Абдулін у мирному житті був боксером, виховував двох синів, Після нашестя російської чуми пішов захищати батьківщину і втратив зір. Перші місяці після повернення додому були пекельними. Чоловіка мучили панічні атаки. Потім були операції та реабілітація. Зібравши волю в кулак, Денис поставив перед собою нові цілі. Нещодавно він опанував нову професію і тепер вчиться жити заново.

Про це йдеться у сюжеті “Ранку Вдома”.

За освітою Денис електрик, але працював не за фахом. Часто змінював роботу. Однак стабільним у його житті був спорт. До секції боксу його ще у дитинстві привів батько. Денис перемагав на місцевих, обласних та всеукраїнських змаганнях. Пізніше відбув рік строкової служби, а після армії зустрів кохану Лесю, яка стала його дружиною. Згодом народилися діти — Давид та Вадим. Коли Росія розпочала повномасштабну війну, Денис вивіз родину до Литви, а сам взяв до рук зброю.

Потім з кумом пішли у військкомат. З першого разу, звичайно, не склалося. Пішли до тероборони, записалися, поки була черга до військкомату“, — пригадує військовослужбовець.

Згодом чоловік приєднався до лав ЗСУ. Потрапив у новостворену 115-ту бригаду, яка тримала фронту Сєверодонецьку. За два місяці оборони Денис отримав важке поранення.

Був мінометний обстріл, нас відразу п’ятьох поклало. Найважчим був я, всі поранені. Коли уламок потрапив у голову, я відразу зрозумів, що мої очі повилітали”, — каже Денис.

Його привезли до лікарні у Дніпрі. Дізнавшись про поранення, Леся з синами повернулася до України. Передала дітей бабусям та поїхала до чоловіка. Згодом чоловіка перевели у київську лікарню, але очі воїнові врятувати не вдалося. Додому захисник повернувся незрячим. Перші місяці були пекельним, згадує Леся, адже чоловіка мучили панічні атаки. Завдяки підтримці рідних та волонтерським реабілітаційним програмам для воїнів Денис почав повертатися до життя.

Мене взяли на першу реабілітацію у Рівному. То було літо 2023 року. Реабілітація тривала два тижні. Мене навчили ходити з тростиною, намагався запам’ятовувати маршрути, навчили телефоном користуватися”, — додав військовослужбовець.

Також у життя повернувся улюблений спорт. Поруч з домом відкрився спортзал. Тричі на тиждень між реабілітаціями, з допомогою та підтримкою друзів, Денис відвідує тренування.

Крім того, у Дениса з’явилося нове захоплення він вирішив стати професійним масажистом. Чоловік закінчив навчальні курси та шукає роботу, щоб налагоджувати своє життя і, попри труднощі, досягати поставлених цілей. https://bigkyiv.com.ua/

Теги

Новости по теме