Велика Британія продовжила візи для українських біженців до 2026 року

Велика Британія продовжує візи для біженців з України до 2026 року. Це значить, що українці зможуть перебувати в країні ще 18 місяців, повідомляє міністерство внутрішніх справ Великої Британії.

Home Office@ukhomeoffice We stand shoulder-to-shoulder with the people of Ukraine in their fight against Russia’s illegal invasion. Today we’re providing certainty for Ukrainian visa holders in the UK, with a new scheme to extend their stay by 18 month.

Ми стоїмо пліч-о-пліч з народом України в його боротьбі проти незаконного вторгнення Росії. Запевняємо українців, що термін дії їхніх віз на перебування у Великій Британії продовжено на 18 місяців.

Термін дії віз строком у три роки, які українцям надавали в межах програм Homes for Ukraine, Ukraine Family Scheme та Ukraine Extension Scheme, спливав у березні 2025 року, додає Sky News.

Українці, які продовжать візу ще на 18 місяців, матимуть право на роботу, доступ до медичної допомоги та освіти, а також інші пільги. Це стосуватиметься близько 283 тисяч українців, які переїхали до Великої Британії, вважають у місцевому МВС.

За матеріалами myvin.com.ua

Теги

Новости по теме