В Авдіївці «визволителі» постріляли «ждунів»

В Авдіївці окупанти розстріляли цивільних, які чекали на "руській мір", – офіцер ЗСУ

ЗСУ у ніч проти 17 лютого залишили свої позиції та вийшли з Авдіївки. Керівництво країни й безпосередньо авдіївського гарнізону докладали максимум зусиль, щоб евакуювати цивільне населення з Авдіївки. 

Про це в ефірі «КИЇВ24» розповів офіцер 59-ї окремої мотопіхотної бригади їм. Якова Гандзюка Сергій Цехоцький, інформує UAINFO.org.

Він повідомив, що російські окупанти, коли в Авдіївці напередодні була їхня спроба прориву через «Царську охоту», розстріляли цивільних людей, які чекали на «руській мір». «Очільник МВА Барабаш, волонтери, поліція, військові робили все, щоб вивести людей звідти. Була така змога, все працювало. Але є люди похилого віку, які вирішили прийняти смерть саме дома, в своїх руїнах, на жаль. Залишились і ті, які, мабуть, чекали на цей «руській мір». Але хочу наголосити, що коли була спроба прориву через «Царську охоту», під землею по трубі проходили, коли вони вийшли на околиці міста, то цих радісних людей, які там чекали, вони розстрілювали. Були дуже здивовані ці люди, що так їх зустрічають їхні «асвабадітєлі», — зазначив Цехоцький. uainfo.org

Теги

Новости по теме