В Німеччині вже випустили перші платіжні картки для біженців

Гамбург першим реалізував проєкт, до якого долучаться практично всі землі Німеччини

Платіжні картки для біженців, які видаватимуть також і українцям, що мають відповідний статус, випускають в Гамбурзі. Це перша земля в Німеччині, де впроваджують такий проєкт, що анонсований в загальнонімецькому масштабі. Як повідомляє Welt, частину державної допомоги біженця будуть отримувати як безготівкові кошти, що нараховуються на цю карту.

© WELT Nachrichtensender/youtube.com/

Для отримання картки та її обслуговування не потрібно стояти у черзі в банківську установу та мати клопіт із оформленням банківського рахунку. в Німеччині така процедура достатньо складна та вимагає чимало бюрократичних дій.

Картка Visa має назву SocialCard. кредиту у картки немає, тобто можна використати лише ті гроші, які на неї нараховують. Готівкою можна знімати приблизно 50 євро, хоча є деякі виключення. Всі інші розрахунки з неї можна робити без обмежень – у магазинах, оплачуючи послуги та товари, в тому числі через онлайн-замовлення. Гамбург має особливий статус у федеральному устрої Німеччини, як місто-держава і одночасно як окрема федеральна земля, де є власний парламент та органи влади, однак немає повної суверенності в ухваленні рішень. Гамбург має традиційну повну історичну назву – Вільне та ганзейське місто Гамбург.

 У Німеччині більшість федеральних земель – 14 з 16 – підтримала ідею запровадження та реалізації проєкту безготівкової платіжної картки для біженців. Ця новація стосуватиметься і тих, хто виїхав в Німеччину з України. Наразі більшість отримувачів допомог можуть використати гроші готівкою. Тепер ці кошти можна буде витратити лише в Німеччини. Переслати гроші чи оплачувати онлайн-покупки в інших країнах ЄС чи світу буде технічно неможливо. Є і інші суттєві обмеження.https://zn.ua/

Теги

Новости по теме