“Від…чепіться від Залужного” – Порошенко з трибуни Ради

Пʼятий Президент Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради ледь стримав емоції. Він закликав владу врешті-решт позбавитись від колишніх поплічників Януковича і відчепитися від Головкома Залужного.

«Я хотів би підтримати ініціативу Зеленського – ініціативу про перезавантаження влади. І тут мова точно не про Лапутіну. Бо за два тижні – 10-та річниця розстрілу Небесної Сотні. І заради пам`яті перших жертв російської агресії слід очистити всі державні установи, в першу чергу Офіс президента від недолюстрованих недобитків команди Януковича, ставлеників Портнова», – сказав Порошенко.

«Перестановки необхідні і в Кабміні аж до заміни його на технократичний уряд. І я дуже сподіваюся, що це буде здійснено шляхом формування уряду національної єдності. А Зеленському зараз у цих критичних умовах варто запросити лідерів парламентських фракцій для того, щоб обговорити рішучі дії для укріплення обороноздатності держави. І ще одне. Почніть із себе, а від Залужного від…чепіться», – сказав пʼятий Президент. https://prm.ua/

Теги

Новости по теме