Отже, що відомо про падіння Іл-76 станом на 18:30?

Анатолій Штефан (Штірліц) followsAlexander Kovalenko@zloy_odessit

Літак упав у Бєлгородській області близько 11:00.

Перше повідомлення, яке з’явилося в російському інформаційному просторі, стосувалося того, що літак збило російське ж ППО. Потім акцент різко змінився на збиття українським ППО, причому з твердженням, що на борту були українські полонені, яких перевозили для обміну.

Перші кадри з місця падіння не демонстрували великої кількості тіл загиблих. Згадайте катастрофу МН-17. Уламками літака і тілами загиблих було всипано все поле. Або хоча б бізнес-джет Євгена Пригожина, набагато меншого розміру і з меншою кількістю пасажирів на борту – перші кадри з місця падіння вже містили останки пасажирів.

Так само очевидно що літак не заходив на посадку, а саме злітав із Бєлгорода. Як можна привезти полонених для обміну в Бєлгород, якщо ти його залишаєш?

Потім з’явилася маргарита симоньян із якимось списком полонених на обмін, у якому опинилися українські військові, яких обміняли ще 3 січня.

Цікаво й те, що OSINT-аналітики підтвердили той факт, що літак Іл-76 був RA-78830, летів до Росії через Єгипет, Саудівську Аравію та Іран, у районі Сирії зник із радарів, а потім з’явився в районі Бєлгорода. Дуже дивний маршрут як для доставки полонених українців, хоча відомо і те, що цей борт активно брав участь в “іранському експресі”.

Питання виникало і щодо заяви мо рф про те, що на борту 65 полонених супроводжувало всього 3 конвоїри. Це критично мало для такої кількості полонених і повністю порушує статутні документи.

Через 5 годин після падіння Іл-76 з’явилося нове відео з місця падіння, де було показано шматок фюзеляжу з великою кількістю дрібних ушкоджень, що підтвердило збиття ракети ЗКР, але, знову ж таки, навіть через 5 годин не було показано тіла нібито загиблих українських полонених.

З огляду на все вищевикладене, версія росіян із військовополоненими на борту Іл-76 з кожною хвилиною руйнується як кришталевий замок. Але небезпека в іншому.

Вони офіційно заявили, що військовополонені були на борту. Станом на 18:30 жодного речового доказу тому не було пред’явлено, хоча для російської пропаганди дуже важливо показати правоту їхніх офіційних органів. На цьому тлі виникають побоювання, що російські терористи можуть ці “речові докази” якраз готувати…
Translate post
Останній раз відредаговано
6:34 PM – Jan 24, 2024

Jolly Roger@JollyRogerFlag· Відповідно до заяви мінвійни рф л-76 вилетів із Бєлгорода , а розбився біля села Яблуневе. Питання: куди він транспортував на обмін військовополонених?..

Теги

Новости по теме