В Одесі помер плоть від плоті одесит Женя Хаїт

Актор, поет, драматург, продюсер, блогер та сценарист проєкту “Голі та смішні” Євген Хаїт помер вранці 21 січня 2024 року від зупинки серця на 62-му році життя.

 

Про це повідомив у Facebook його друг — актор та керівник фракції “Слуга народу” в Одеській міській раді Олег Філімонов

“Сьогодні вранці пішов із життя наш друг, письменник сатирик, драматург, поет, блогер, продюсер, людина, з якою ми товаришували та працювали з 1986 року Женя Хаїт. Серце зупинилося, хоч на серце він ніколи не скаржився. І запанувала порожнеча. Пишу і до кінця не розумію, що сталося. Женька, розумник, дуже тонка та талановита людина. Чудові вірші, прекрасні та глибокі есе на інстаграмі. Майстер формулювань та наш беззмінний комерційний директор ще з часів наших після гастролей часів КВК”, – написав актор.

Євген Хаїт був учасником команди КВУ Одеського державного університету ім. Мечникова (зараз Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, – ред.), с 1991 по 1999 рік художній керівник гумористичного “Джентльмен-шоу”. Ведучим якого був Олег Філімонов. 

Про смерть Хаїта також повідомили у Всесвітньому клубі одеситів. “Сьогодні пішов із життя письменник-сатирик, драматург, поет, блогер, продюсер, наш друг Євген Хаїт…Вічна світла про Євгена – у наших серцях…Щирі співчуття батькам Жені – Юлії та Валерію Ісааковичу Хаїту…” – йдеться у повідомленні.

Звістка по смерть письменника шокувала людей. Користувачі соцмереж пишуть, що він був оптимістом, інтелігентом з тонким почуттям гумору, веселим, дотепним.

Люди також зазначають: “Він освітлював кімнату своєю посмішкою та сміхом”, “Неймовірно, несправедливо…”, “Світла пам’ять про справжнього одесита і дивовижну людину…”.

Старший брат учасника “Квартету I” Ростислава Хаїта та син драматурга та сатирика Валерія Хаїта.

Прощання з Хаїтом відбудеться у вівторок, 23 січня, у фоє Одеської кіностудії. Поховають Євгена Хаїта на Новоміському (Таїрівському) цвинтарі.

За матеріалами: https://intent.press/https://news.obozrevatel.com/

Теги

Новости по теме