Шкандаль: ексдружина заступника командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Собка, який подав у відставку, написала про нього викривальний пост

Марина Комарова

Марина Комарова – відома волонтерка, отримала орден “Народний герой України”

 Про начебто справжнє обличчя бригадного генерала розповіла його колишня дружина Марина Комарова, яку, за її словами, він залишив з дитиною під час війни заради діячки Любові Цибульської. За словами зрадженої жінки, Собко замість того, щоб боронити Київ обідав в елітних ресторанах, приймав цінні подарунки, зустрічався з коханкою та навіть “дарував” самій Комаровій венеричні захворювання.

Крім цього, як зазначила Комарова у себе в Facebook, колишній чоловік створив свій “проектний офіс реформ”, у якому було близько 50 осіб. Проте, як зауважила жінка, лише 15 з них реально робили щось корисне, “всі інші обожнювали Собко і насолоджувалися своєю “героїчною” службою якомога далі від фронту”.

“Називався цей “офіс” у простолюді “Картковий будиночок”. Керувала цим будинком і була сірим кардиналом колишня нардеп від “Самопомочі” Оксана Сироїд. Команда Сироїд оточила Собка. Його годували їжею з ресторанів, йому дарували цінні подарунки, йому давали ключі від будинків для зустрічей” з коханкою (яка теж пов’язана з одним із цього бізнесу)”, – пише вона.

Крім цього, Комарова заявила, що Собко почав використовувати своїх підлеглих у власних цілях. Зокрема, приймав абонементи у спортклуб Tsarsky в той ча, як люди ховалися від бомбардувань рф у сховищах “Азовсталі”.

“…я просто о@уївала від приносимих до дому четвертих пар Lowa, трьох пар кросівок Ecco, часів Garmin за 70000 і т.д і т.п. Але коли я побачила абонемент в спортклуб Tsarsky, мене вже просто вивернуло. @ука, 2022 рік, війна у розпалі, люди сидять в Азовсталі, а він в Tsarsky ходить біцепси качати. Ну просто підлеглий подарував, ну що такого? Як заправський генерал, Собко почав користуватися підлеглими в особистих цілях. А раніше його це страшенно обурювало. Но то ж було “до”, – пригадує його колишня дружина Марина Комарова.

Вона додала, що Собко посилав водія відвезти зубну щітку, яку забула коханка генерала Любов Цибульська. Все це, за словами Комарової, було за державний кошт.

“Посилати водія відвезти зубну щітку, яку забула коханка, або тест на ковід, коли захворіла-він же генерал, та раз плюнути! Жінку треба кружити. І пофіг, що це за рахунок державних коштів (водій-військовослужбовець, який отримує зп з держбюджету, і автівка, яка заправляється за державний кошт). Возити на службовій автівці коханку по ресторанам та кіно-це стало нормою”, – заявила екс-дружина генерала.

Комарова обурюється, що Собко розважався в той час, як “інші гинули”. Вона просить припинити писати про те, як Сергій Собко нібито боронив столицю від наступу російських військових. 

Сергій Собко і Любов Цибульська

“Поки одни гинули, інші працювали на допомогу, я моталася по евакуаціях та ховалася по холодних підвалах від обстрілів з малим, Собко катався з коханкою по відпустках, їздив по ресторанах та дорогих спортзалах, отримував подарунки, готувався до політики і ні в чому собі не відмовляв. Як і “положено” генералу. (Саме за це я перестала поважати його ще й як військового).

Марина Комарова з сином перечікує обстріли в підвалі

Ну, і вишкіл капітанів зробив, молодець. Але на ізнос він не працював, я це добре знаю як ніхто. Люди годинами його чекали, щоб він підписав документи як начштаб, поки він тусив в своєму “картковому будиночку”… І припиніть писати про оборону Києва. Він ніякого відношення до неї не мав як Начштабу ТРО. Обороняв він Києв хіба що в ресторанах та ліжках інших жінок. Закінчуйте плакать, він зламався. Таких як він у нас багато, більше він нічим не відрізняється від постсовковой шобли”, пригадує Комарова події початку повномасштабного наступу рф та осені-зими 2022 року (в цей час у Києві були блекаути – ред).

Також колишня дружина начальника штабу Сил ТрО звинуватила його в тому, що він заразив її венеричними захворюваннями. Та, на щастя, незначними.

” Він настільки довбо@об, що додумався трахатися з коханкою без презерватива. І приніс мені пару болячок. Дякувати богу, незначних. Бо коли я чекала на результати всяких віч, гепатит С, то ледве не в обморок падала. Мені ж нема більше шо робити між біготнею з дитиною в підвал. Мужик, бл@дь”, – розповіла вона.

Собко пішов з ТРО 

Заступник командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Сергій Собко повідомив, що залишає Сили ТрО 10 січня. Він подякував командирам та воїнам, які стали пліч-о-пліч проти ворога. Про це він написав на сторінці у Facebook.

Собко проілюстрував свою відставку цим знімком

“Сьогодні, через два роки, коли я залишаю Сили ТрО ЗСУ, хочу сказати лиш одне – я пишаюся, що був долучений до створення окремого роду сил Збройних Сил України, а також вдячний всім людям, з якими я працював заради становлення, зміцнення та розвитку Сил ТрО. Все, що ми робили, – заради військовослужбовців Сил ТрО. І найбільше я хочу подякувати їм усім. Для мене велика честь було стояти поруч з бійцями та командирами”, – йдеться у його дописі.

Собко пригадав, як за цих два роки розвивалися Сили ТРО, як протистояли окупантам у перші дні вторгнення, коли ТРО виросло із десяти до ста тисяч людей. За його словами, ТРО першими в ЗСУ почали впроваджувати систему електронного обліку SAP за напрямом речового забезпечення.

“Більшість із тих, хто став до лав Сил ТрО, не мали раніше військового досвіду. Вони пішли за покликом серця, щоб захистити свій дім. Окрім базової загальновійськової підготовки, наші військовослужбовці потребували фахової підготовки, адже потрібні були мінометники, сапери, протитанкісти та ін.”, – зауважив він.

Окремо він подякував командувачам ТРО, який “кожен із них відіграв надзвичайно важливу роль для Сил ТрО”. Собко побажав “силам ТрО ще більше зміцнитися і гідно тримати місце серед рівних в родині ЗСУ”.

Любов Цибульська: що відомо про начебто коханку Собко

Любов Цибульська працювала на низці українських телеканалів як журналістка, редакторка, сценаристка. Була радником зі стратегічних комунікацій Начальника Генерального Штабу ЗСУ Віктора Муженка, керівником пресслужби Віце-прем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції.

Любов Цибульска

З березня по вересень 2021 року Любов Цибульська очолювала створену при Міністерстві культури та інформаційної політики України урядову організацію – Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (ЦСКІБ). Тодішній міністр культури Олександр Ткаченко окреслював сферу діяльності експертки – керівництво групою з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру.

Серед основних напрямків її роботи було дослідження російської дезинформації, вивчення основних наративів російської пропаганди та механізмів їхнього впливу на аудиторії, вивчення російських інформаційних операцій в Україні та на Заході. Також відомо, що Цибульська була радницею з протидії інформаційним загрозам Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Останній пост Цибульської у соцмережі – перепост повідомлення Собка про звільнення. Серед сфер, чим зараз займається Цибульська, вказаний Міжнародний фонд “Відродження” (заснований відомим меценатом Джорджом Соросом – ред.), в якому вона є членом правління. Також вона є лекторкою “Могилянської школи журналістики”

Що відомо про війська ТрО України

Війська Територіальної Оборони (ТрО) України – це мережа бригад, розташованих у кожній області та м. Києві, які виконують завдання територіальної оборони, визначені законодавством. Основний склад бригади – постійний склад (кадрові військовослужбовці), а також резервісти та військовозобов’язані. Бригади ТрО відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки та оборони на місцевому рівні.

Резервістами можуть бути громадяни України віком від 18 до 57 років, без обов’язкового досвіду військової служби, навіть якщо вони не є військовозобов’язаними. Вимоги до здоров’я резервістів менші порівняно із бойовими бригадами. Резервісти укладають контракти на 3-5 років з можливістю розірвання за взаємною згодою.

Резервісти можуть обирати бригаду для проходження служби, але оформлюються за місцем прописки чи обліку у військовому комісаріаті. Резервісти у ТрО проходять навчання та збори, щоб бути готовими до можливих загроз. Їх залучають до підготовки та виконання завдань служби. 

https://informator.ua/

Теги

Новости по теме