Більше третини українців не збираються відзначати різдвяні свята. Таких співгромадян збільшилось проти минулого року на 3,2 відсотка

Більше третини українців (37,2%), як й у 2022 році, не планують відзначати різдвяні свята , ідеться в дослідження комунікативної агенції Postmen.

У 2022 році кількість опитаних, які не відзначатимуть свята, становила 34%. Ті, хто відзначатимуть різдвяні свята цьогоріч, робитимуть це переважно вдома (88,4%) і з найближчими родичами (56,68%).

Більше половини опитаних купують подарунки за два тижні до свят й пізніше. Більшість планує дарувати солодощі й донейти (52,5% і 33,2% відповідно). Половина українців планує витратити на подарунки не більше 1000 гривень. Загалом на покупки в період свят українці готові витратити в середньому 2560 гривень. Зокрема, середня сума, яку готові витратити на святковий стіл, – 1986 гривень.

Також більша половина вважає неприйнятними розваги під час війни (51,5%). Майже чверті респондентів важко відповісти на це запитання (23,1%).

Опитування провели наприкінці листопада серед 1167 респондентів на всій території України, крім тимчасово окупованої, методом самозаповнення анкети. Ознайомитися з дослідженням більш детально можна за посиланням.

Лише третина українців збирається наряджати ялинку й прикрашати дім до Нового року, свідчили результати дослідження Kantar напередодні 2023 року.

https://www.village.com.ua/

Теги

Новости по теме