Автомобілі й далі заполоняють Київ

Якщо у січні 2019 року в столиці було зареєстровано 927 тис. автомобілів, то в січні 2022 року їх кількість зросла до 1,375 млн. Про це повідомили у проекті Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2024-2025 роки.

Ранок п’ятниці 1 грудня в Софіївській Борщагівці, світлина “Споживчого ринку”

“Навантаження на автомобільну мережу столиці, яка була розрахована на 500 тис. машин, збільшилося більше ніж у два рази, що є наслідком зростання кількості приватних автомобілів, приміського та транзитного транспорту”, – повідомляють автори проєкту.

Це призводить до перевантаженості доріг автотранспортом, зношення автошляхів та зростання заторів на дорогах, що негативно впливає на якість довкілля та міську мобільність. Зазначається, що в умовах війни відновлення та ремонт проводиться частково:

“Враховуючи обмежене фінансування, комунальні шляхово-експлуатаційні підприємства виконують роботи лише в рамках поточного (дрібного) ремонту (ліквідації аварійної ямковості) та забезпечують роботи з утримання і ремонту вулично-дорожньої мережі для підтримання належного рівня безпеки дорожнього руху та її санітарно-технічного стану”, – додають у проєкті.

А також наводять статистику:

“Автотранспортна мережа м. Києва, що є частиною вулично-дорожньої мережі налічує 2230 вулиць загальною протяжністю 1665,7 км, з яких 727,01 км вулиць загальноміського і районного значення та 938,7 км вулиць місцевого значення, 273 пішохідні переходи, 175 мостів, шляхопроводів, естакад та тунелів, більше 138 тисяч вуличних світильників та 44 тисячі світлоточок ілюмінації”.

За матеріалами https://bigkyiv.com.ua/

Теги

Новости по теме