Порошенко вкладає 150 млн грн у виробництво дуже необхідних на фронті засобів радіоелектронної боротьби

На найбільш гарячих напрямках фронту незабаром з’являться нові системи радіоелектронної боротьби для знешкодження російських безпілотників. Лідер “Європейської солідарності”, п’ятий президент України Петро Порошенко інвестує у їхнє виробництво 150 млн грн. Дослідження і розробки цієї техніки велись давно, і нова система вже показала свою ефективність у фронтових умовах.

Про це він повідомив своєму Телеграм-каналі.

Ми починаємо виробництво потужних українських систем радіоелектронної боротьби”, – заявив він.

Політик нагадав слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного в інтерв’ю виданню The Economist про те, що РЕБ — ключ до перемоги у війні безпілотників.

Він зізнався, що саме тому його команда вже багато місяців шукала спеціалістів, тестувала техніку, купувала деталі та звернула увагу на проєкт, у який мало хто вірив. Його реалізувала одна найкращих в Україні команд, яка ще з початку російського вторгнення – з 2014 – виробляла системи РЕБ. Їхні системи і зараз стоять на озброєнні.

 Хоч на папері все сходилося, але виглядав він нереально, допоки ми не побачили його в дії. Тому, коли я побачив на папері, що цей РЕБ може “задавити” російські БПЛА на відстані до 20 (!) кілометрів, засліпити “Зали” та “Орлани” так, щоби вони більше не могли коригувати ланцети по наших позиціях, а наші дрони водночас могли спокійно діставати ворога — то це видавалось фантастикою”, – поділився Петро Порошенко.

Лідер “ЄС” зазначив, що повірив розробникам та сам слідкував, як цей РЕБ з креслення перетворився на випробувальний зразок, його випробування на полігоні, а тепер інвестує у цей проєкт 150 мільйонів гривень.

Читайте також: Чергова партія допомоги: Порошенко закупив для ЗСУ броньовані Land Rover, вантажівки та бензовози (фото) 

Нагадаємо, Фонд Порошенка і “Справа Громад” витратили на допомогу ЗСУ понад 3 мільярди гривень.

Головна

Теги

Новости по теме