У Миколаєві усувають наслідки останнього обстрілу

https://mkrada.gov.ua/news/19575.html

19 жовтня, о 00:55 російські окупанти завдали ракетного удару по Миколаєву. Через обстріл виникла пожежа незадієної складської будівлі на території одного з підприємств. Вибуховою хвилею пошкоджено житлові будинки.

На щастя, люди не постраждали. У результаті ракетного удару пошкоджень зазнали вісім багатоквартирних будинків. Вибито понад 60 вікон у квартирах та під’їздах. Із 8 години ранку на місці працюють комунальні служби Миколаєва: прибирають територію та ліквідують наслідки обстрілу.

Фахівці КП “ДЄЗ” “Пілот” привезли будматеріали, закривають вікна ОСБ-плитами і видають плівку. “Будемо працювати стільки, скільки потрібно, – каже керівник підприємства Ігор Головатий. – З самого ранку на місці 24 працівники. Тут розмістили дві точки порізки ОСБ-плит та видачі плівки мешканцям”.

Олександр Сєнкевич – мер Миколаєва оприлюднив у своєму телеграм-каналі важливу інформацію для жителів, чиї квартири сьогодні були пошкоджені внаслідок обстрілів. Комісійне обстеження об’єктів здійснює управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради.

Для проведення комісійного обстеження необхідно звернутись з офіційною заявою до управління за адресою:м. Миколаїв, вул. Херсонське шосе, 48/8 або ж на офіційну електронну адресу [email protected]Телефон: (0512)-53-31-18

Теги

Новости по теме