“Вино Перемоги” – “Мускат сухий білий” виноробні Кирнички пришлють поштою, якщо задонатите на ЗСУ

Проєкт “Вино Перемоги”, який було ініційовано з перших тижнів повномасштабного вторгнення представниками турбізнесу та крафтярами Одещини, обрав у серпні цього року свого переможця. І він – з Бессарабії. Це виноробня з Саф’янщини – торгова марка “Kyrnychky” (село Кирнички) і її білий сухий мускат. Переможці півторарічного обласного марафону започаткували круту благодійну ініціативу: донатите на закупівлю ударних дронів для ЗСУ – отримуєте у подарунок найсмачніше бессарабське вино. 

Як долучитись до ініціативи, “Бессарабії INFORM” розповів президент Одеської асоціації туроператорів та агентств, організатор конкурсу “Вино Перемоги” серед малих та крафтових виноробень Одещини Олександр Грабовський.

Учасниками конкурсу були:

Юрій Греков – виноробня VINOPION;
Олександр Яровий – Миронівські вина;
Федір Тельпіс та Олександр Василик – виноробня Kyrnychky;
родина Паларієвих – Frumushika-Nova;
Єдуард Городецький – My Wine;
родина Тінтулових – Villa Tinta;
винороб Валерій Петров – V.Petrov;
винороб Валерій Фестишин і ізмаїльська VINARIA під проводом Ірини Польшакової;

виноробня Старий Манзир;
виноробня ODESOS;
Європейська сироварня під проводом Ростислава Зіновського та Наталії Корнюшенко,
сироварня “Щедра околиця” родини Курдових,
сироварня “Ліхтенфельд” родини Доброжанських,
сироварня “Коза-За” Майї Сокирко та Сергія Садового,
екоферма “Равлики Бессарабії” родини Ширенкових.
Більшість з них – учасники маршруту  “Дорога вина та смаку Української Бессарабії”.

Більше року тривали 12 попередніх дегустацій та два півфінали, які проходили у сліпу проєкту “Вино Перемоги”. Cеред переможців – самі бессарабські бренди.

У фіналі серед білих вин перше місце та найвище звання “Вино Перемоги” Одещини отримав  “Мускат сухий білий” виноробні Кирнички (Ізмаїльський район – Федір Тельпіс та Олександр Василик – виноробня Kyrnychky).

Переможці проєкту вирішили поділитись часткою своєї праці з тими, хто підтримує армію  і незламні ЗСУ, завдяки яким вони мають змогу працювати і виготовляти якісний продукт. Ті, хто приєднується до збору коштів на ударні дрони для наших Захисників (бійців 102 бригади ТРО ЗСУ, Запорізький напрямок) мають унікальну можливість отримати у подарунок від бессарабських лідерів-виноробів за кожен внесок (донати від 300 грн та більше) три літри ексклюзивного вина Мускат білого сухого в зручній сучасній упаковці Bag-in-box, в якій напій зберігається протягом тривалого часу без зміни його якості.

Для отримання подарунку від виноробів, при переказі коштів (реквізити – дивіться нижче) вкажіть адресу і номер вашого відділення Нової пошти. Доставляється продукція по всій Україні. А мешканці Одеси за домовленістю можуть отримати свій подарунок навіть з рук у руки.

Збір на ударні дрони за посиланнями:

https://send.monobank.ua/jar/4tn1CoeJYНомер картки банку:
5375 4112 0807 4141,
номер картки банку: 5375 4112 0807 4141.

Перше місце серед ігристих вин – у ігристого рожевого від виноробні “My Wine”. Перше місце серед сухих червоних вин – у Одеського чорного від виноробні Вілла Тінта.

https://bessarabiainform.com/2023/08/vino-peremogi

Теги

Новости по теме