У Миколаєві 15 чоловіків і жінок закінчили курси водіння тролейбуса

З успішним завершенням програми їх привітали секретар міської ради Дмитро Фалько та директор КП “Миколаївелектротранс” Юрій Сметана. Далі на випускників чекає іспит на отримання водійських прав та кар’єра на підприємстві. Документи про закінчення навчання отримали 9 жінок та 6 чоловіків.

На початку навчання за парти сіли 22 студенти, але до фінішу дійшли 15. За словами самих випускників, навчання було нелегким, але цікавим, викладачі чітко пояснювали матеріал та давали можливість закріпити нові знання на практиці. Всі випускники прийшли у нову для них професію з різних причин та мають свою історію: тут багатодітні мати та батько, мати-одиначка, мешканка Херсону, та мешканець Мирного Херсонської області, які залишилися без домівок, люди, які прагнули змінити своє життя, та ті, хто шукав стабільну роботу. Всі вони зробили свій вибір та досягли мети – опанували нову професію. Сертифікат про закінчення курсу випускникам вручали секретар міської ради Дмитро Фалько та директор КП “Миколаївелектротранс” Юрій Сметана.

“Я дякую вам за те, що, не дивлячись на війну та все, що відбувається в країні, ви захотіли працювати і тим самим долучилися до відновлення міста. Хочу побажати вам гарної і швидкої здачі іспитів на водійські права і якомога швидше приступити до праці”, – привітав випускників Юрій Сметана.

Також він подякував міському голові та депутатському корпусу за постійну підтримку у відновленні тролейбусного парку та зауважив, що наступна група курсантів буде навчатися вже на тролейбусах “Дніпро”.

Дмитро Фалько, в свою чергу, зауважив, що місто на сьогодні конче потребує кваліфікованих водіїв пасажирського транспорту. “Мабуть, багато хто в дитинстві мріяв стати водієм тролейбуса, сподіваюся, у когось втілилась дитяча мрія, а в когось – і доросла: отримувати гідну заробітну плату та мати хороші умови праці. Бажаю всім гарно скласти іспити та плідно працювати на користь нашої громади”, – сказав секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько.

Далі випускники курсів направилися у сервісний центр МВС України, де вони складуть іспит на водійські права, після чого зможуть розпочати стажування на КП “Миколаївелектротранс”.

://mkrada.gov.ua/news/18953.html

Теги

Новости по теме