Таке буває: виїхав з України на підставі довідки про інвалідність і… підкорив Еверест

Журналісти кажуть, що про підкорення Евересту Кушніром повідомляли спортивні медіа. Із джерел вони з’ясували, що в документах для його виїзду з країни містилась довідка про інвалідність.

Bihus.Info: Голова «Київміськбуду» виїхав з України за довідкою про інвалідність, щоб підкорити Еверест

Розслідувачі Bihus.Info встановили, що президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, який у травні 2023 року підкорив Еверест, виїхав з території України завдяки довідці про інвалідність. 

«Президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір зі своєю дружиною Оксаною у травні цього року піднялися на Еверест. Спортивні медіа розповідали про це як про вау-подію: перша українська пара на вершині Землі. От тільки як посадовцю вдалося виїхати через стан здоров’я і підкорити таку вершину, яка дається не всім підготовленим здоровим людям, — загадка», — пишуть журналісти.

Відзначається, що Кушнір у 2022 році регулярно, щонайменше чотири рази, виїжджав за кордон, де сумарно пробув до восьми місяців.

Із джерел журналісти з’ясували, що в документах для виїзду Кушніра містилась довідка про інвалідність.

Журналісти Bihus.Іnfo також виявили на Лазуровому узбережжі Франції віллу, оформлену на французьку фірму, яку три роки тому придбала компанія дружини президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра. Він заявляє, що не має майна поза межами України.

Кушнір більше 10 років обіймає посаду президента «Київміськбуду». Bihus наголошує, що компанія на 80% належить місту Києву. На початку 2023-го вона призупинила будівельні роботи та просила про додаткове фінансування з бюджету.

Розслідувачі нагадують, що раніше виявили, як на виведеній з «Київміськбуду» землі в Козині бізнес-оточення та родичі Ігоря Кушніра збудували закрите котеджне містечко. За їхніми словами, тоді ж діяльністю «Київміськбуду» зацікавилися в Національному антикорупційному бюро, а Київрада створила спеціальну комісію для перевірки фактів, опублікованих у ЗМІ. 

https://detector.media/ Фото: «Главком»

Теги

Новости по теме