Тримай барабан і не дерибань: у Київраді голові Дніпровської РДА вручили ударний інструмент

На засіданні Київради голові Дніпровської РДА Павлу Бабію вручили барабан після того, як стало відомо про закупівлю інструментів нібито для «психологічного розвантаження» дітей під час повітряних тривог на майже мільйон гривень.

Про це повідомив депутат Київради Дмитро Білоцерковець.

«Враховуючи, що весь цей скандал додав чиновникам з РДА чимало стресу, фракція УДАР подарувала РДА барабан, який, на переконання голови райдержадміністрації, цей самий стрес дуже добре знімає», — пояснив він.

Білоцерковець уточнив, що барабан чиновнику вручили під час його виступу перед депутатським корпусом. Він намагався пояснити абсурдну закупівлю барабанів в укриття, але так і не зміг цього зробити.

За словами Білоцерківця, Бабій лише заявив, що від закупівлі барабанів довелося відмовитися.

Наприкінці квітня управління освіти Дніпровського району Києва замовило сотні шкіряних

барабанів і 153 комплекти молоточків до них в укриття нібито для психологічного розвантаження дітей під час повітряних тривог. Сума договору склала 882 262,26 грн.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що їх закуповували для дитячих садків.

Також Дніпровська РДА проводила закупівлю для укриттів сковорідок за 720 тисяч гривень і пароварок за 500 тисяч гривень.

Після скандалу і реакції суспільства на абсурдну закупівлю барабанів під час війни і постійних вибухів договір розірвали. https://ukrreporter.com.ua/

Теги

Новости по теме