Музиканти з Чернівців перелицювали українською пісню Arctic Monkeys

Музиканти з Чернівців Лесь Маркес та Іван Прекаска створили кавер на пісню «Do I wanna know» знаного британського рок-гурту «Arctic Monkeys».

Про це Лесь Маркес розповів на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua. «Отже, це українська адаптація інді-шедевру «Do I wanna know» гурту Arctic Monkeys. Завтра цій пісні виповнюється рівно 10 років (з моменту релізу). В YouTube це відео в доступі вже декілька тижнів (в першому коментарі), вирішили поділитись з Вами й тут. Як Вам?» — запитує музикант у слухачів.

Переклад, гітара і вокал: Лесь Маркес
Кахон: Іван Прекаска

Лесь Маркес — вокаліст і гітарист гурту «Monopolia»
Іван Прекаска — має свій сольний однойменний проєкт «Prekaska».
Також обоє грають в гурті «Запал».

Arctic Monkeys «Do I wanna know»:

Arctic Monkeys — британський рок-гурт, створений 2002 року в передмісті Шеффілда. Музиканти гурту у своїй творчості поєднують різні стилі і напрямки музики, серед яких основними є інді-рок, психоделічний рок, гаражний рок та пост-панк.

Гурт випустив сім студійних альбомів: Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not (2006), Favourite Worst Nightmare (2007), Humbug (2009), Suck It and See (2011), AM (2013) і Tranquility Base Hotel & Casino (2018), The Car (2022), а також 1 концертний альбом, 1 збірник, 2 міні-альбоми, 20 синглів і 2 відеоальбоми.

Дебютний альбом гурту став найкращим за швидкістю продажу альбомом у британській музичній історії, випередивши альбом «Definitely Maybe» гурту Oasis. Arctic Monkeys також є одним з найбільш відомих інді-рок-гуртів у світі.

https://molbuk.ua/

Теги

Новости по теме