Щаслива маршрутка: лиш мить відділяла її уламку ракети, що впав на жваву київську транспортну артерію

Уламок ракети потрапив під колеса машини, що їхала позаду маршрутки

Момент падіння уламків ракети в Оболонському районі Києва потрапив на камери спостереження. На відео видно, як за мить до прильоту по дорозі проїжджає пасажирська маршрутка. Попередньо, ніхто з людей не постраждав, інформації про поранених внаслідок цієї події не було.

Так, камери зафіксували звичайний рух транспорту і падіння фрагмента ракети. За мить через точку падіння проїхала маршрутка. Також на кадрах помітно, як уламок ракети потрапив під колеса машини, що їхала позаду маршрутки. Автомобіль переїхав його. Після чого рух дорогою сповільнився.

До слова, камера спостереження неправильно показує час падіння ракети – на годину вперед, ніж було насправді. Ймовірно, просто неправильно налаштований час.

Атака на Київ вдень 29 травня

Вдень 29 травня окупанти вдарили по Київській області. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що для цього ворог використав балістичні та крилаті ракети. Усі цілі вдалося знищити. Під удар попав і сам Київ. За наявною інформацією, влучань по об’єктах столиці не було, але зафіксовані падіння уламків в різних районах міста: в Оболонському р-ні 3 випадки, по одному в Деснянському та Дніпровському. На місці падіння уламків ракети в Оболонському районі побував кореспондент та показав фото та відео звідти, переглянути їх можна тут.

https://informator.ua/

Теги

Новости по теме