Нідерланди передали Україні 11 собак-саперів

Поліція Київської області прийняла 31 березня 11 собак, які пройшли в Нідерландах навчання з пошуку вибухівки. Про це йдеться в повідомленні поліції у Facebook.

«З минулого року ми тісно співпрацюємо з провідними кінологічними центрами Європи завдяки фонду Говарда Баффета. Сьогодні ми отримали додатково 11 нових собак, з яких 9 бельгійських та 2 німецьких вівчарки. Вони будуть служити на Київщині, допомагати людям та забезпечувати порядок», — зазначив глава поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

Крім бельгійських вівчарок породи малінуа, цього разу також передали і дві німецькі. Всі вони пройшли відбір та початковий курс тренування в кінологічному центрі Police Dogs Centre в Нідерландах  за напрямком «пошук вибухових речовин і зброї».

Службові собаки будуть передані спеціальним підрозділам поліції  Київщини з метою залучення їх в спеціальних операціях, а також на прифронтових територіях для допомоги по розмінуванню, виявленню незаконного переміщення і зберігання вибухових речовин, зброї та боєприпасів. 

Нещодавно фонд Говарда Баффета передав кінологам Київщини чотири спеціалізовані автомобілі для комфортного перевезення службових собак. Вони вже активно використовуються у повсякденній службі, протидії злочинності та забезпеченні публічної безпеки і порядку на території Київщини.

https://www.ostro.org/

Теги

Новости по теме