Петро Порошенко візьме участь у Республіканському національному конвенті в Мілуокі (США)

15-18 липня 2024 року п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко здійснить візит до США для участі у Республіканському національному конвенті у Мілуокі на особисте запрошення представників Республіканської партії США.

Під час візиту заплановані зустрічі Петра Порошенка з керівництвом та членами Конгресу США від Республіканської партії, особисті контакти з кандидатами на посади Президента та Віцепрезидент США у складі делегації Міжнародного демократичного союзу.

Крім цього, плануються виступи п’ятого Президента України в заходах по лінії Міжнародного республіканського інституту та Мюнхенської безпекової конференції в рамках Конвенту.

Ключова мета візиту – залучити міжпартійну дипломатію для зміцнення всебічної підтримки нашої держави у всьому спектрі представників правоцентристських політичних сил західного світу, які запрошені до участі у Конвенті, а також розширити канали комунікації з Республіканською партією США, в тому числі її кандидатами на наступні президентські вибори.https://prm.ua/

Теги

Новости по теме