У Франкфурті-на-Майні затримали трьох чоловіків, підозрюваних у шпигунстві за громадянином України

 Про це повідомила у п’ятницю, 21 червня, Федеральна прокуратура.

Серед трьох затриманих у Німеччині, підозрюваних у шпигунстві за громадянином України, є громадяни росії, Вірменії та України. На кого вони працювали — не уточнюється.

«Троє підозрюваних перебували в Німеччині за завданням спецслужби іноземної держави для збору інформації про особу з України, котра перебуває в країні»,  повідомили в прокуратурі. Додається, що в день арешту, у середу, троє чоловіків перевіряли кафе у Франкфурті, де мала бути особа, за якою вони стежили.

Reuters зазначає, що в останні місяці в Німеччині відбулися арешти в контексті діяльності ворожої розвідки. Затримано, серед іншого, осіб, підозрюваних у російському саботажі на військовій базі США, співробітника ЄС, підозрюваного в шпигунстві на користь Китаю, і трьох громадян Німеччини, які також нібито надали конфіденційні технологічні дані Китаю.

Цього тижня Служба внутрішньої розвідки Німеччини (BfV) заявила, що росія активізувала зусилля з вербування громадян Німеччини шляхом шантажу та грошової винагороди в обмін на роботу для її спецслужб, оскільки загалом 600 співробітників російських дипломатичних представництв були видворені з країни.

POLSKIE RADIO 24

https://a18f7ce75ec8222345cf35efed99257f.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Теги

Новости по теме