В Японії відкрили 23-й освітній хаб для біженців з України

23-й український освітній хаб почав функціонувати в Японії. Від початку повномасштабного вторгнення в Україні та за її межами вже діє ціла мережа таких закладів.

Про це інформує пресслужба Міністерства освіти та науки України.

У міністерстві зазначили, що місія таких освітніх хабів підтримувати українців, які виїхали за кордон, зберігати їхні звʼязки з рідною країною та допомагати адаптуватися на новому місці.

“Завдяки роботі хабів українські діти мають можливість надолужувати освітні втрати й продовжувати здобувати освіту за українською державною програмою в школах-партнерах. На базі хабів жінки мають змогу опанувати компетентності, які потрібні на ринку праці, щоб фінансово забезпечувати себе та своїх дітей“, – сказав заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Як зазначають у Міносвіти, український освітній хаб у Японії створили в партнерстві з українською громадською організацією в Японії – Асоціацією японсько-української дружби НПО “Краяни”.

Заходи у цьому освітньому просторі будуть проводити як онлайн, так і в офлайн. Там проходитимуть тренінги, майстеркласи, вебінари та інші корисні заходи для понад 2 000 українців, які вимушено переїхали до Японії після початку війни.zmina.info

Теги

Новости по теме