“Вали в Україну”. У Польщі двох перехожих збісила російська мова, якою, як виявилося, розмовляла білоруска

У Варшаві побили громадянку Білорусі через те, що вона розмовляла російською мовою. Дівчину, ймовірно, сплутали з українкою, оскільки агресивна пара вигукувала, щоб вона “валила в Україну”.

Про це пише польське видання wprost.pl.

22-річна дівчина з Білорусі йшла зі своєю подругою та спілкувалася з нею російською мовою. Раптом до них підійшла доросла пара. Жінка, використовуючи нецензурну лексику, нібито вимагала, щоб дівчата повернулися до України.

Далі полька наблизилася до 22-річної дівчини, сказала їй “валити до України”, а потім плюнула їй в обличчя і спробувала піти геть. Білоруска у відповідь вдарила її ногою по сідницях. Полька розвернулася, схопила білоруску за волосся, а чоловік, який її супроводжував, кілька разів ударив дівчину.

Спочатку ніхто з перехожих не намагався втрутитися, але через деякий час кілька людей дістали свої телефони і почали знімати весь інцидент. Згодом один із чоловіків пригрозив викликати поліцію. Після цього пара пішла геть.

Білоруска таки викликала поліцію. Вона заявила, що живе в Польщі вже 6 років і вперше з таким зіткнулася. visnyk.lutsk.ua/

Теги

Новости по теме