Взавтра у Харкові — День жалоби

П’ятниця 22 березня у Харкові буде оголошена Днем жалоби за загиблими унаслідок ракетного удару по промисловій зоні на Іванівці. На будинках і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій приспустять державний прапор з чорною стрічкою. У місті заборонять розважальну музику на ринках, у торгових закладах та об’єктах громадського харчування.

«Більш-менш спокійно пережили цю ніч. Але учора те, що було, — це жахливо, що сталося з прильотом ракети Х-35. Хочу сказати, що завтра буде оголошено у Харкові День жалоби за загиблими. На жаль, ми маємо на теперішній час п’ять людей, які загинули. Вісім людей знаходяться зараз у лікарні, пошукові роботи тривають. І тривали всю ніч. Зараз теж продовжуються пошукові роботи», — повідомив харківський міський голова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону.

Поранені перебувають у лікарнях з опіками та пораненнями.

Як писав KHARKIV Today, через російський удар 20 березня загинули п’ятеро людей та постраждали — десятеро (сімох із них ушпиталили, одна людина на амбулаторному лікуванні, ще одна від госпіталізації відмовилася). П’ятеро людей зникли безвісти, їхні особи встановлені, проте їх немає ні серед постраждалих, ні серед загиблих. Росіяни влучили ракетою Х-35 по промисловій зоні у Холодногірському районі.

https://2day.kh.ua/

Теги

Новости по теме