Ексдружина Віталія Кличка підписала модельний контракт та відкрита для нових стосунків

Ексдружина мера Києва Наталя Єгорова вирішила згадати молодість та повернутися на подіум. Ще до одруження з колишнім боксером вона працювала моделлю і от тепер підписала контракт з одним із найвідоміших міжнародних модельних агенцій MGM Models. Відтак жінка зможе знятися у рекламних кампаніях Gucci, Armani та інших відомих брендів.

Наталя Єгорова вже давно живе у німецькому Гамбурзі, там і буде заново будувати модельну кар’єру. Як розказала пані Наталя, скаут агенції знайшов її в Instagram, де і запропонував співпрацю.“Раніше у мене було мало часу на таку роботу, я виховувала трьох дітей. Вони тепер дорослі. Нарешті, я знову можу займатися тим, що мені подобається”, — сказала вона в інтерв’ю BILD.

Наталя Єгорова з дітьми

Наталя, яка скоро відзначить 50-річчя, впевнена, що сьогодні найкращі вікові моделі мають великий попит. А досвід у моделінгу в неї великий — до заміжжя вона понад 10 років ходила по подіуму. Також Єгорова розповіла, що й досі спілкується з колишнім чоловіком, але вже відкрита до нових стосунків: “Наші діти поєднують нас.

Кличко та Єгорова були одружені 26 років

Нарешті я почуваюся комфортно у своєму житті. Я цілком щаслива, нарешті можу бути вільною і взяти своє життя до рук. Я готова до нового кохання! Абсолютно”. Нагадаємо, що після розлучення Наталя Єгорова активно зайнялася співочою кар’єрою, в якій їй допомагає дочка.Так, у запису пісні «Better Day», яку Єгорова присвятила Україні, взяла участь Ліза Кличко. Дівчина заспівала фрагмент наприкінці композиції. Раніше ЗМІ писали, що Ліза вивчала психологію у Нідерландах. https://kiev.informator.ua/ https://afisha.bigmir.ne

Теги

Новости по теме