Українські хакери зупинили роботу платіжних терміналів на росії

Українська ІТ Армія зробила “новорічний кіберподарунок росіянам”. Хакери зупинили роботу платіжних терміналів російської федерації. Найбільший виробник онлайн-кас Евотор не працює ще з учора.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Telegram-канал Міністерства цифрової трансформації України.

За даними міністерства, новорічний “праймтайм” в росії став справжнім колапсом.

Росіяни не можуть платити карткою на касах магазинів, кафе, перукарень чи будь-яких інших бізнесів, що користуються платіжними терміналами. Це може завдати серйозних збитків економіці агресора”, – додали в Мінцифрі.

Як повідомляється на сайті організації, It Army Of Ukraine — це спільнота IT-фахівців з усього світу, які об’єдналися після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Ми найпотужніша спільнота в Україні й можемо утримувати одночасно більше 800 цілей. Фахівці різного рівня створили та продовжують створювати автоматизовані системи атак на інформаційні ресурси та сервіси країни-агресора“, — йдеться на сайті.

Кібератаки на російські сайти

З початку повномасштабної війни українські IT атакують сайти великих російських банків, а також держустанов. Зупиняли роботу сайти міноборони росії, роскомнагляду та росавіації. Великі та державні (пропагандистські) ЗМІ також припинили роботу через атаки хакерів.

Нещодавно українська ІТ-армія параралізувала роботу російської системи управління підприємствами 1С-Рарус.

Також повідомлялось, що українська ІТ-Армія зламала російський хмарний сервіс “Битрикс24”, яким користуються найбільші компанії-спонсори війни росії проти України, до переліку яких входить і корпорація роснефть.

Збої у роботі сервісів “Битрікс24” відбулись у низці міст росії, зокрема, у Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Самарі, Уфі, Челябінську, Краснодарі, а також у столиці Білорусі — Мінську.

Теги

Новости по теме