Уряд збільшим компенсації роботодавцям за працевлаштування фвхівців з чила ВПО і ВПО з інвалідністю

У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, з наступного року зросте розмір компенсації за працевлаштування ВПО та ВПО з інвалідністю.

Про це 27 грудня повідомила пресслужба Міністерства економіки України.

«Уряд збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю», – йдеться у повідомленні.

Таке рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 27 грудня.

«Уряд збільшив загальну тривалість надання компенсації витрат з двох до трьох місяців роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та до 6 місяців – за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю. Зміниться і сам розмір компенсацій. Якщо раніше вони виплачувались виходячи із суми 6700 грн на місяць, то відтепер такі компенсації прив’язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня складатиме 7100 грн, а з 1 квітня – 8 000 грн. Тобто, якщо роботодавець приймає на роботу ВПО, то наступного року він отримає право на компенсацію до 24 тисяч гривень за таку особу. Якщо це буде ВПО з числа осіб з інвалідністю, то такі виплати можуть складати до 48 тисяч гривень на кожного відповідного працівника», – пояснила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Орієнтовно на реалізацію зазначеної програми на 2024 рік передбачено 350 млн грн.

Теги

Новости по теме