У парламенті Німеччини запропонували відсилати українських біженців на війну

Біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України. Таку заяву зробив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер. Влада Німеччини та ЄС зобов’язана закликати українських біженців, здатних нести військову службу, до повернення на батьківщину та надання допомоги власним співгромадянам. Про це заявив депутат бундестагу від опозиційного Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Родеріх Кізеветтер. 

За його словами, придатні до військової служби українці, які зараз перебувають у країнах ЄС, також могли б надати допомогу своїй країні в рамках Міжнародної організації Червоного Хреста, розчищення завалів або громадянської підтримки. «У ЄС налічується понад 600 тисяч українців, здатних до несення військової служби, – заявив Кізеветтер в ефірі телеканалу Welt. – Лише у Німеччині це число становить понад 220 тисяч. Вони, звичайно, допомогли б полегшити становище солдатів ЗСУ на фронті. У зв’язку з цим ми, німці, маємо звернутися до молодих людей призовного віку. ЄС також має виступити з аналогічною заявою. Понад 600 тисяч українців в ЄС,  понад 200 тисяч лише у Німеччині. Це дозволило б сформувати 10 дивізій», –  резюмував Кізеветтер.

«І вони, звичайно, допомогли би полегшити становище солдатів на фронті. Вони також допомогли би батьківщині у розчищенні завалів, у пожежній службі, наданні соціальної підтримки та роботі у Червоному Хресті. Тому ми, німці, також маємо звернутися із закликом до молодих людей», – зазначив депутат. Раніше прем’єр-міністр Баварії та голова опозиційної Християнсько-соціальної спілки Маркус Зедер закликав федеральний уряд Німеччини зупинити виплати соціальної допомоги новим мігрантам, які в’їжджають до країни з України. Політик також запропонував змінити форму та обсяг наданої допомоги, а саме обмежити розмір допомоги сумою, необхідною для придбання їжі та одягу. https://expres.online/

Теги

Новости по теме