Осінь – пора весіль, проте для деяких депутатів осінь 2023 – актуальна пора припинення шлюбу

Вадим Столар, Олександр Горенюк, Василь Вірастюк і Галина Янченко розривають свої шлюби

Народні обранці відвели останні тижні під розлучення зі своїми половинками. Вже чотири нардепи – Вадим Столар, Олександр Горенюк, Василь Вірастюк і Галина Янченко – оголосили про розірвання своїх шлюбів. Хто – через війну чи відстань, а хто – з інших причин. 

Інформатор зібрав всі чотири історії, розкажемо про кожну з них. “Естафету” розлучень розпочала депутат від “Слуги народу” Галина Янченко. 15 вересня вона та ексрадник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів оголосили про розлучення через 17 років шлюбу. Про це вони повідомили на своїх сторінках у соцмережі Facebook.

Янченко і Андрусів більше не разом

Про причини розриву пара промовчала. У Андрусіва та Янченка двоє дітей – донька Афіна та син Аскольд. Відтак у правлячій партії “Слуг” “почин” підхопив Олександр Горенюк, котрий 23 вересня у себе на сторінці у Facebook заявив, що вони з дружиною розлучаються. “Дистанція багато чого змінює”, – написав нардеп, не вдаючись у подробиці. Ймовірно, що його дружина під час війни виїхала за кордон.

Нардеп Горенюк у Верховній Раді

Слідом за цим про розлучення оголосив стронгмен та нардеп від тієї ж “Слуги народу” Василь Вірастюк. Він розлучається після 15 років шлюбу, ділить дітей, майно та сперечається за суму аліментів.

Вірастюк з сім’єю

“Розлучення під час війни чи дружина потягнула Вірастюка до суду, чи як там ще пишуть… Не я розпочав цю інформаційну «атаку», і не я буду її продовжувати, але змушений вам доповісти: так, ми з Інною прожили в шлюбі 15 років, в нас народилось двоє спільних дітей. Про причини: рішення прийняв безпосередньо я, ще на початку жовтня 2022 року! Якщо мене не змусять, то ви ніколи і не дізнаєтесь про істинні причини нашого розлучення (чи то моє рішення розійтись)…»,  – пише Вірастюк у Facebook. 

Він зазначив, що увесь час допомагав і зараз допомагає своїм дітям, але не може сплачувати суми, вказані дружиною.”Я увесь час допомагав і зараз допомагаю своїм дітям (фінансово, і це адекватна сума), але “апетит” дружини в рази перебільшує мої можливості. Я готовий нести відповідальність за дітей, і хотів би щоб вони проживали зі мною”, – написав Вірастюк, не вказавши на справжні причини розлучення. Нагадаємо, що його жінка Інна та двоє спільних синів (15-річний Олег та 7-річний Олександр) з початком війни виїхали за кордон та прожили там кілька місяців. Саме тоді родина і розпалася – йдеться у її клопотанні, пише “Главком”. У Єдиному реєстрі судових рішень зазначається, що Інна претендує на спільні 2 квартири в Києві та 4 ділянки на Прикарпатті. І просить 80 000 грн/міс на хлопців. Та суддя розпорядився віддавати їм третину депутатської зарплати (11 000 грн). А також дав 2 місяці на примирення пари.

Вірастюки розлучаються

І нарешті 3 жовтня оголосив про розлучення 41-річний нардеп від забороненої партії ОПЗЖ, відомий столичний забудовник Вадим Столар. Він розлучається з дружиною Інною Майструк після 23 років шлюбу.

Про це депутат, який на початку повномасштабного вторгнення жив на Лазурному узбережжі Франції, повідомив у своєму Facebook.

“На жаль, війна та життя на відстані вносять свої корективи. Ми з Інною більше не у шлюбі, але залишаємось добрими друзями. Дякую за всі ці 23 роки разом, за натхнення, за постійну підтримку в усіх моїх починаннях та за наших чудових дітей!”, – написав Столар.

Столар з сім’єю. Фото: ПЛ

У чому може бути причина масових розлучень у Раді

Нещодавно нардепів зобов’язали відкрити декларації. У разі розлучення експоловинкам “розведених нардепів” не треба буде обов’язково показувати своє майно. І тому вже буде складніше подивитися, що є за душею в того чи іншого чільного чиновника. Тобто деяка частина нардепів імовірно може піти на розлучення, аби приховати свої надприбутки. 

Також нагадаємо, що лідером за кількістю розлучень у 2022 році стала Дніпропетровська область – 943 розлучення. При цьому розірвання шлюбу у РАГСі можливо лише у випадку, якщо в подружжя немає неповнолітніх дітей та є взаємне бажання розійтися. Якщо у пари є неповнолітні діти або один із подружжя відмовляється від розлучення, розірвання шлюбу відбувається за рішенням суду. Згодом визначається розмір аліментів на дітей. 

Для того, щоб провести зареєструвати шлюб потрібно звернутись до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану. При цьому, немає жодного значення, де зареєстровані наречені

https://informator.ua/

Теги

Новости по теме