З 8 по 10 вересня у столиці проходитиме книжковий фестиваль KyivBookFest

Він відбудеться у торговельному центрі Gorodok Gallery.

Організатори позиціюють свій захід як першу в українській книговидавничій галузі подію, в якій максимально врахують інтереси видавців. 

У фестивалі візьмуть участь понад 80 видавців і книготорговельних компаній. Зокрема, “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Видавництво Старого Лева”, “Наш Формат”, “Клуб Сімейного Дозвілля”, “Ранок”, “Віват”, “Книголав”, “Лабораторія”, “Білка”, “Фоліо”.

Серед запрошених авторів — Макс Кідрук, Василь Шкляр, Андрій Кокотюха, Володимир Вʼятрович, Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Марина Гримич, Дара Корній, Сашко Лірник, брати Капранови. Також виступлять гурти “Фіолет” та Ot Vinta. Загалом заплановано більш як 100 подій протягом трьох днів. Будуть презентації, лекції, дискусії, майстер-класи, поетичні читання, автограф-сесії, концерти. 

Однією з локацій стане спеціальна “Вітрина новинок”. Там розмістять книжки, які вперше вийшли друком упродовж трьох місяців перед фестивалем. Після події ці видання мають передати бібліотекам.

KyivBookFest матиме два паралельні формати. Перший — книжкова виставка-продаж у критому паркінгу на першому поверсі Gorodok Gallery. На цій локації з вільним входом можна буде поспілкуватися з видавцями та придбати літературу. 

Другий — галузевий форум у просторі Pochayna Event Hall на третьому поверсі Gorodok Gallery. Це місце для подій книжкової сфери із входом за донейт. Програма складається з восьми тематичних блоків: професійні події, війна, державотворення і глобальні виклики сучасності, візуальні практики, мистецькі події, новинки книжкової сфери, цифрова книжка, дитяча програма.

Фестиваль — благодійний. За словами організаторів, головна мета — допомогти громадській організації “Реформація” безперервно забезпечувати військовослужбовців необхідною професійною та світоглядною літературою: бойовими статутами, підручниками та брошурами.

У межах проєкту вже видано та розповсюджено понад 30 тис. статутів і посібників серед військових та понад 40 тис. книг. На фестивалі планують зібрати 956 тис. грн на друк 12 тис. книг для навчання та підвищення ефективності наших бійців, — зазначено в анонсі.

ДЕ? Просп. Степана Бандери, 23. ТЦ Gorodok Gallery

КОЛИ? 8-10 вересня, 12:00-21:00

СКІЛЬКИ? Вхід на книжкову виставку вільний, вхід на події галузевого форуму за благодійний внесок від 100 грн.

https://tykyiv.com/

Теги

Новости по теме