FlixBus відкрив маршрути з Чернігова до Варшави та з Києва до Гельсінкі: яка вартість

FlixBus запустив дві нові автобусної лінії з Чернігова та Києва до Варшави та з Києва до Гельсінкі. Перший рейс відбувся у суботу 12 серпня.

Про це пише пресслужба FlixBus.

Який маршрут з Чернігова до Варшави та його вартість

Повний маршрут нової лінії N3227: Чернігів — Київ — Житомир — Рівне — Луцьк — Люблін — Варшава. Надалі нова лінія буде відправлятись три рази на тиждень: з Чернігова та Києва у понеділок, середу, п’ятницю та суботу. З Варшави – у вівторок, четвер, суботу та неділю. Вартість квитка між Черніговом і Варшавою починається від 1699 грн.

Розклад лінії складений таким чином, щоб подорожувати територією України в денний час, не порушуючи комендантських годин. Відправлення з Чернігова о 12:30 дня, з київського Центрального автовокзалу – о 15:10, з автостанції «Київ» – о 16:00. Близько опівночі автобус проходить кордон, і прибуває до Варшави о 07:45 наступного дня (за розкладом), втім час на проходження кордону може бути непередбачуваним і не залежить від перевізника. Плануючи подорож до Європи кількома видами транспорту, варто закладати додатковий час до наступної пересадки.

У зворотньому напрямку рейс виїжджає з автовокзалу Заходня у Варшаві о 18:15, заїжджаючи на кордон о 22:25, з поверненням до автостанції «Київ» об 11:00, Центрального автовокзалу Києва о 11:50 та до Чернігова о 14:20. Варто бути готовим до того, що після проходження кордону графік руху може бути зміненим.

Ціна квитка залежить від дня відправлення, наскільки заздалегідь був куплений квиток та кількості вже проданих квитків на конкрений рейс – останні квитки у салоні будуть найдорожчими.

Який маршрут з Києва до Гельсінкі та його вартість

Унікальність цього маршруту полягає в тому, що він включає поїздку на поромі між Талліном та Гельсінкі; також це перша в історії лінія FlixBus, відкрита до Фінляндії. Зробивши пересадку у Варшаві, подорожуючі з України можуть продовжити свою поїздку через Литву, Латвію та Естонію, а після після порому Фінською затокою автобус зупиняється у Гельсінкі, Еспоо, Сало, Турку, Райсіо, Порі, Нерпіо чи Ваасі. Щоб забронювати квиток з пересадкою, треба лише вписати бажаний напрямок у пошукову строку на сайті FlixBus.ua – і система сама запропонує готовий маршрут, який містить пересадку.

Вартість квитка до Гельсінкі становить 4 тис. 668 грн.

Мережа FlixBus активно росте та налічує вже 24 прямі автобусні лінії з України до 6 європейських країн: Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщини, Словаччини та Австрії.

https://thepage.ua/

Теги

Новости по теме