Потужна “бавовна” під Москвою, є потерпілі

У середу, 9 серпня, стався потужний вибух на заводі у місті Сергієв Посад, що у 75 кілометрах від Москви. Горить та детонує склад з на Загорському оптико-механічному заводі. На ньому, ймовірно, зберігали боєприпаси або ж комплектуючі до зброї. У соцмережах пишуть, що густий дим дістався околиць столиці росії

Про це повідомляє низка Telegram-каналів.

За попередньою інформацією, постраждало щонайменше 18 осіб, але їх може бути набагато більше. Зараз почали розбирати завали і, ймовірно, там ще є поранені або вбиті. Пишуть, що чули кілька вибухів перед тим, як почалась пожежа. Момент вибуху потрапив на камери спостереження. І це виглядає дуже красиво. 

Повідомляють про тотальну евакуацію. Пишуть, що горить ділянка 40 на 40 метрів. Також на російських ресурсах з’явилась інформація, що цей склад – для піротехніки. Але його нібито орендувала у заводу приватна особа. Що точно там зберігалось – невідомо. Але детонація говорить сама за себе.

Зазначимо, що Сергієв Посад – місто у 75 кілометрах від Москви, яке входить до так званого “Золотого кільця росії”.  Раніше воно називалось Загорськ – звідси й назва заводу. Відомо, що на підприємстві віддавна виробляють оптику для військової техніки та літаків. А від початку війни – різні інші комплектуючі та, ймовірно, боєприпаси та снаряди. Цей завод перебуває у санкційному списку США та ЄС.  

https://informator.ua/uk

Теги

Новости по теме