“Укрпошта” підвищує тарифи на доставку з 1 липня

З 1 липня національний поштовий оператор «Укрпошта» підвищує тарифи на відправлення.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Згідно з новими тарифами, вартість доставлення відправлень «Укрпошта Експрес» збільшиться, у середньому, на 10 гривень для пересилання в межах однієї області та на 8 гривень для пересилання в межах всієї країни.

Крім того, з 1 липня діятимуть нові тарифи на послуги «Укрпошта Стандарт», де середнє підвищення становить 7 гривень на доставку по Україні, а в межах окремої області – 10 гривень.

Наприклад, раніше вартість доставки відправлення вагою до 1 кг у межах України становила 35 гривень, а після перегляду тарифів вона збільшиться до 42 гривень.

А доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 70 гривень, порівняно з попередніми 60 гривень – до перегляду тарифів.

Також впровадили зміни й для інших послуг. На 5 гривень зросте вартість послуги «Укрпошта Документи» та вартість кур’єрського забору або доставки.

Починаючи з 1 липня, також будуть внесені зміни у вартість на доставку «дрібних пакетів рекомендованих» на всі зони та на доставку посилок до 7 країн Близького Сходу, зокрема Алжиру, Афганістану, Катару, Кувейту, Оману, Саудівської Аравії та Тунісу. Ці зміни становитимуть 10% від поточних тарифів. https://mig.com.ua/

Теги

Новости по теме