Компанія, зареєстрована в селі на Черкащині, готова купити за 620 млн грн будівлю київського ТЦ «Магелан»

Власником торговельного центру “Магелан”, розташованого у Києві, може стати підприємство з села Коробівка на Черкащині. Вартість купівлі 620 млн гривень.

Інформація міститься на порталі “Прозорро.Продажі”.

15 червня завершився аукціон із продажу активів “МР Банку” (колишній “Сбєрбанкросії”), серед яких – приміщення торговельного центру. 

Він став 18 аукціоном із продажу активів неплатоспроможного банку, організованим Фондом державного майна України. У складі лоту, окрім приміщення “Магелану”, був майновий комплекс на Хмельниччині  площею у понад 13 тисяч кв. м. 

У результаті аукціону, участь у якому взяло три учасники, найбільшу ціну запропонувало товариство “Птахоплемзавод “Коробівський””, зареєстроване у селі Коробівка Золотоніського району. Відповідно до інформації державного реєстру бенефіціарним власником цього племзаводу є непублічний київський бізнесмен Сергій Сподін, який володіє низкою активів по всій Україні, зокрема нерухомістю та аграрними підприємствами. Його птахофабрика “Коробівська” спеціалізується на вирощуванні качок, яких реалізують під брендом “Смачне каченя”.

Торговельний центр “Магелан” збудований у Києві ще у 2003 році. Згодом він перейшов у власність банку “Сбєрбанк”. У перший день повномасштабного вторгнення росіян все майно цієї фінансової структури було націоналізоване, зокрема торговельний центр, який нині шукає нового власника. https://18000.com.ua/

Теги

Новости по теме