У Німеччині підтвердили загибель під час пожежі 9-річного хлопчика з України

У Німеччині внаслідок пожежі в гуртожитку для біженців у місті Апольда у федеральній землі Тюрінгія загинув 9-річний хлопчик з України, який рятувався від війни на батьківщині. Інформацію про це підтвердив увечері в неділю, 4 червня, глава регіонального МВС Георг Маєр, — повідомляє DW.

«Сьогодні в Апольда загинула дитина, яка разом зі своєю сім’єю шукала захисту від путінських бомб. Такі дні можуть довести до відчаю», — написав Георг Маєр у Twitter.

Причини того, що сталося, поки не встановлено, триває розслідування. «Я зроблю все, що в моїх силах, щоб з’ясувати причину пожежі. Тут має бути повна ясність», — наголосив Маєр.

Раніше місцева поліція повідомляла, що ще 10 осіб дістали поранення, їх доправили в лікарню.

Пожежа почалася близько 5 години ранку в одному з житлових приміщень будівлі. Що стало причиною загоряння, поки невідомо. За даними поліції, на той момент у гуртожитку перебувало приблизно 250 осіб, яких евакуювали й переселили в інший центр у сусідньому місті Хермсдорфі.

«Розслідування обставин триває. Федеральні органи безпеки перебувають у постійному контакті з поліцією Тюрінгії і готові надати допомогу в будь-який час», — повідомила міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер.

https://www.ostro.org/

Теги

Новости по теме