Небайдужий до писательства зрадник Ходаковський: «Противник зумів поставити нас у скрутне становище»

Збройні Сили України своїм наступом у районі Вугледара 4-5 червня зуміли поставити російських окупантів у «скрутне становище». Про це в Телеграмі повідомляє один із родоначальників днр, нині заступник начальника головного управління росгвардії по днр, а ще «інтелектуал» на фоні свого оточення (йому не дає спокою слава публіциста) відомий персонаж Олександр Ходаковський.

«Лівіше Вугледара противник обмеженими силами, задіявши до десяти одиниць бронетехніки, перейшов у наступ на напрямку Золота Нива — Новодонецьке. Поки що його супроводжує успіх. У другій половині ночі він почав здійснювати переміщення, створивши враження, що продовжить тиск на ділянці вчорашнього прориву під Великоновоселівкою. Аеророзвідка зафіксувала в тактичному районі рух до тридцяти одиниць бронетехніки, але через обмежені можливості точку «спливання» встановити не змогла», — пише Ходаковський вранці 5 червня.

«У результаті ударна група, яка відпрацьовує зараз Новодонецьке, вийшла на рубіж атаки майже непоміченою. Традиційно задавивши зв’язок, противник зумів поставити нас у скрутне становище. Ситуація в розвитку», — підсумував він.

Джерело: https://www.ostro.org/

Тим часом

Теги

Новости по теме