У росії з’явилась у продажу нова книга Стівена Кінґа, видана контрафактно у Луганську

Новий роман Стівена Кінґа, який відмовився співпрацювати з росією, з’явився в продажу з луганської друкарні «Трофейная книга». Про це 2 травня повідомляють російські ЗМІ.

Йдеться про роман «Казка», який уже з’явився на сайтах-маркетплейсах росії. Цю книгу без універсального книжкового коду ISBN випустило видавництво «Трофейная книга», яке нібито розташоване в окупованому Луганську. Причому жодної офіційної інформації про це видавництво знайти не вдалося.

Колишній правовласник видань Стівена Кінґа в росії «Эксмо-АСТ» не може боротися за видалення роману з платформ, адже письменник з березня минулого року призупинив співпрацю.

Причому це не перший подібний випадок — схожим чином росіяни «затрофеїли» і новий детектив від Джоан Роулінґ (яка пише під псевдонімом Роберт Ґелбрейт). «Чорнильно-чорне серце» також з’явилася на російських маркетплейсах. В оригіналі книга вийшла в серпні минулого року, але в рф офіційно не видавалася — Роулінґ також відмовилася співпрацювати з російськими видавництвами через вторгнення в Україну.

Нагадаємо, раніше Стівен Кінґ відреагував на російський удар по Умані, заявивши, що «це не війна, це — тероризм».

https://www.ostro.org/

Теги

Новости по теме