У клієнтки б’юті-салону нарощені вії відпали разом із натуральними

До клініки офтальмології Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» звернулася 17-річна дівчина, у якої нарощення вій спричинило неприємні наслідки.

Юна жертва індустрії краси із Львівщини, нарощувала вії перший раз. За певний час штучні вії почали відпадати разом із справжніми віями. Тому вона звернулась до майстра, яка виконувала процедуру, але та не знала, що робити.

В аптеці дівчині порадили догляд за віями — спеціальну олійку, що лише погіршила ситуацію. У Тетяни зʼявився білий, липкий наліт на верхніх і нижніх повіках обох очей.

Із набором цих скарг дівчина звернулася до офтальмологів. Після огляду та обстеження наші фахівці зʼясували, що нарощення спричинило індивідуальну реакцію (непериносимість) у дівчини, що проявилося випадінням вій разом з білим клейким нальотом, а подальше використання олійки лише погіршило цю ситуацію.

Пацієнтці призначили місцеве лікування та часті огляди.

Найчастішими наслідками процедури нарощення вій є травми чи опіки очей, інфікування, сторонні тіла рогівки чи повік, алергічні реакції, зокрема набряки й подразнення, а також втрата вій через недостатню кваліфікацію фахівця.

Шкідливий вплив може спричиняти безпосередній контакт зі штучними віями, а також речовини у складі клею для фіксації волосків. Хімічне пошкодження слизової без належної терапії в найгіршому варіанті призводить до проблем із зором. Тому офтальмологи радять не робити таких процедур.


wz.lviv.ua з посиланням на Охматдит Ілюстрація з сайту https://vseprovse.org.ua/

Теги

Новости по теме