Чужої старості не буває

Ось уже 18 років незмінно очолює організацію ветеранів Баштанської районної спілки споживчих товариств Віра Гаврилівна Ситник. Лише людині з чуйним серцем, моральними чеснотами, з великою енергією і завзяттям під силу ця надзвичайно важлива ділянка громадської роботи. Саме такій, як Віра Гаврилівна.

Під її керівництвом дуже багато робиться, щоб кооператори, що вийшли на пенсію, не відчували себе покинутими і забутими, а були оточені постійною увагою і турботою.

На обліку ветеранської спільноти  Баштанської РССТ нині перебуває 157 чоловік, із них 82 пенсіонери проживають у місті Баштанці, решта – у селах Баштанської громади.

Організація ветеранів разом із правлінням райспоживспілки, яке очолює Г.В. Качанов,  морально й матеріально підтримує людей поважного віку, роблячи їхнє життя комфортнішим у цей нелегкий для суспільства час.

З нагоди Дня Перемоги, інших свят відвідують домівки кооператорів, що перебувають на заслуженому відпочинку, поздоровляють і вручають продуктові набори.

Всіх ветеранів неодмінно вітають листівкою або телефоном з особистим святом – днем народження.

Діяльність ветеранської організації баштанських кооператорів та її очільниці  В.Г. Ситник– взірець шанобливого ставлення до людей старшого покоління. А також нагадування: усі ми будемо ветеранами…

Теги

Новости по теме